Internetikeskkonna korto.ee kasutamine

Oma klientide paremaks teenindamiseks on Haapsalu Linnamajanduse AS kasutusele võtnud uue kompleksse internetipõhise tarkvaralahenduse korto.ee, mis muudab  elamute majandamise läbipaistvamaks ning võimaldab korteriomanikul saada arveid e-mailile, samuti saab edastada korteri arvestite näite ning jälgida elamuga seonduvat informatsiooni (kulud, võlglased, üldkoosoleku protokollid, majanduskavad jne).

Internetikeskkonna kasutusõiguste saamiseks palume täita blankett (elektrooniliselt saadaval meie kodulehel ja paberkandjal klienditeeninduses Jaani 2 Haapsalu II korrus) ja edastada e- mailile liidasuvalova@hlmaja.ee või Haapsalu Linnamajanduse AS klienditeenindusse.

Enne esmakordset internetikeskkonna programmiga töö alustamist ja selle võimalustega tutvumist, pead kasutajaks registreeruma. Seejärel on edaspidi võimalik infosüsteemi siseneda isikukoodi ja parooli (ise valitav) abil. Avanevas aknas pakutakse Sulle erinevaid võimalusi registreerumiseks. Registreeruda saab ID-kaardi või internetipanga vahendusel. ID-kaardiga sisenemiseks peab Sinu arvutis olema ID-kaardi lugeja ning pead sisestama oma ID-kaardi PIN 1-koodi.

Internetipanga kaudu sisenemisel läheb, nagu ikka, vaja personaalset koodikaarti ning pank küsib Sinult, kas oled nõus, et Sinu andmed saadetakse edasi kaupmehele. Antud juhul on „kaupmeheks” ehk teenusepakkujaks korteriyhistu.net infosüsteemi arendav ja haldav firma OÜ Tarkvaralabor.

Esmakordsel internetipanga kaudu või ID-kaardiga sisenemisel luuakse korteriyhistu.net süsteemis Sulle kasutajakonto ning saad endale valida sobiva parooli, mis võimaldab järgmistel kordadel süsteemi siseneda isikukoodi ja parooliga. Kui peaksid hiljem parooli unustama, siis pead sisenema uuesti ID-kaardiga või läbi internetipanga ning saad määrata uue parooli.

Kontaktandmeid ja parooli saad edaspidi muuta menüüst Seaded.

NB! Juhul kui pärast sisselogimist pole Sinuga seotud ühtegi korterit, siis veendu, et oled esitanud Haapsalu Linnamajanduse AS-le avalduse korteri kasutusõiguste saamiseks (avalduse blanketi leiad siit).

www.korto.ee keskkonna kasutamise juhend asub interneti aadressil http://korto.ee/abi, tutvuda tasub ka Korduma Kippuvate Küsimustega.

Tarkvara kasutamisega seotud küsimuste puhul aitab Teid Jane Erik telefonil 47 24 050 või e-mail: janeerik@hlmaja.ee

Tuletame meelde, et korteri arvestite näidud tuleb esitada iga kuu 25-28 kuupäeval.