Haapsalu Linnamajanduse AS

Aadress Jaani 2, 90502 Haapsalu
Lahtioleku aeg E,K, N 8.00 – 17.00

T 8.00 – 18.00

R 8.00 – 15.00

Lõuna: 12.00 – 13.00

E-mail info@hlmaja.ee
Infotelefon + 372 47 24 050
Avariitelefon (24h) + 372 52 40 300
Äriregistri kood 10259288
Käibemaksu reg. nr. EE 100398609
Tehingupartneri kood 240402

 

Nimi E-mail Telefon Mobiiltelefon
Klienditeenindus Liida Suvalova liidasuvalova@hlmaja.ee 47 24 050
Juhatuse liige Urmas Koppe urmaskoppe@hlmaja.ee 47 24 052
Finantsüksus Antti Loks anttiloks@hlmaja.ee 47 24 055
Finantsüksus Jane Otisalu janeotisalu@hlmaja.ee 47 24 053
Remondiüksus Valdur Erit valdurerit@hlmaja.ee 5 240 300
Haldusüksus Ivar Kuldla ivarkuldla@hlmaja.ee 47 24 057
Haldusüksus Marvel Alp marvelalp@hlmaja.ee 47 24 058